کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » «دیروز، امروز و فردای شورای پنجم آران و بیدگل» در چهل و هفتمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

«دیروز، امروز و فردای شورای پنجم آران و بیدگل» در چهل و هفتمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

شماره چهل و هفتم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.

nsl-fr-41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از آران و بیدگل نیوز، این شماره از ویژه‌‌نامه نسل فردا در آران و بیدگل با تیتر برجسته «دیروز، امروز و فردای شورای پنجم آران و بیدگل» که تحلیلی است بر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر آران و بیدگل به قلم جعفر عربیان، مسئول دفتر و دبیر ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شده است.

«دیروز، امروز و فردای شورای پنجم آران و بیدگل» در نسل فردا 47+دانلود

تصویر برجسته صفحه نخست این شماره از نسل فردا با تیتر «زندگی با طعم هندوانه ی سنبک…» که گزارشی است از آغاز فصل برداشت هندوانه از منطقه چاله سنبک منتشر شده است.

در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل یادداشتی به قلم محمود قربانی، کارشناس محیط زیست و انرژی با تیتر «آیا آران و بیدگل اهواز دوم است؟» منتشر شده که تحلیلی است بر وضعیت ریزگرد ها در این منطقه.

همچنین در این شماره نسل فردا یادداشت هایی به قلم سعید افروز ، مدیر گروه کارافرینان برتر بیمه پاسارگاد و همچنین سرکار خانم سمیه سادات جدی، کارشناس علوم تربیتی و مدیر مهد کودک رنگین کمان منتشر شده است.

خبر انتشار کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل، سخنرانی فرماندار در خصوص بحران آب در آران و بیدگل و خبر نشست خبری شهردار ابوزیدآباد با اصحاب رسانه و مطبوعات از دیگر مطالب این ویژه نامه است.

چهل و هفتمین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

دانلودصفحات  ویژه نامه شماره ۴۵ نسل فردا در آران و بیدگل

صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

1

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی