کوتاه کننده لینک

خانه » خبرها » اخبار شهرداری » تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل منتشر شد.

تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل منتشر شد.

تغییر نام شهرداری گل آرا به شهرداری آران و بیدگل، آشنایی با فعالیت های شهرداران دوران بعد از انقلاب اسلامی به تفکیک دوره شهرداری و همچنین آشنایی با اعضا و فعالیت های شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل از دیگر مطالب خواندنی این اثر ارزشمند است.

photo_2017-07-02_13-06-49

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل  به نقل از خطب شکن، کتاب تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل به قلم مشترک دکتر محسن صانعی و مهندس محمدرضا اکرمیان با موضوع بررسی سیر مدیریت شهری آران و بیدگل در سه دوره قاجاریه، پهلوی و پس از انقلاب اسلامی به رشته تحریر در آمده است.

مؤلف کتاب با اعلام این خبر روند تاریخی بیان مطالب در کتاب «تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل» را از ویژگی های مهم آن عنوان کرد و گفت: به کارگیری تصاویر و مستندات تاریخی از سیر مدیریت شهری آران و بیدگل که برای اولین بار در قالب یک اثر مکتوب در اختیار عموم قرار می گیرد بر جذابیت‌ها و ویژگی‌های خاص این اثر ارزشمند افزوده است.

محسن صانعی از جمله بخش ها و مطالب خواندنی این اثر را تاریخچه تاسیس شهرداری های آران، بیدگل و گل آرا به همراه مستندات و شرح هایی از انجمن های شهر، فعالیت های انجام شده در هر دوره و آشنایی با شهرداران قبل از انقلاب دانست.

به گفته این عضو شورای شهر آران و بیدگل تغییر نام شهرداری گل آرا به شهرداری آران و بیدگل، آشنایی با فعالیت های شهرداران دوران بعد از انقلاب اسلامی به تفکیک دوره شهرداری و همچنین آشنایی با اعضا و فعالیت های شوراهای اسلامی شهر آران و بیدگل از دیگر مطالب خواندنی این اثر ارزشمند است.

کتاب «تاریخ ۶۰ ساله مدیریت شهری آران و بیدگل» در ۳۶۰ صفحه و یک هزار نسخه تیراژ توسط انتشارات باقیات وارد بازار کتاب شده است.

آیین رونمایی از این اثر مکتوب هفته جاری در آران و بیدگل برگزار می شود.

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی