کوتاه کننده لینک

خانه » خبرها » اخبار شهر آران و بیدگل » اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس

اعلام مسیرهای راهپیمایی روز قدس

عمران دلاوریان گفت: فشار بر مسلمانان در بحرین، یمن، نیجریه و حمایت غرب از فتنه داعش شرایطی ویژه را رقم می زند و حضور هر چه باشکوه تر مردم در راهپیمایی روز قدس را می طلبد.

g

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از خطب شکن، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل روز قدس را نشانه‌ی وحدت مسلمانان دانست و اظهار کرد: جایگاه مهم انقلاب اسلامی در جهان تلاش دشمنان را برای ضربه زدن به نظام اسلامی معطوف کرده است.

عمران دلاوریان تفرقه افکنی میان امت اسلامی را مهم ترین نقشه دشمنان در حال حاضر عنوان کرد و گفت: حرکت هوشمندانه‌ امام خمینی(ره) در معرفی آخرین جمعه‌ی ماه رمضان به عنوان روز قدس، فلسطین را به نماد برادری و آرمان مشترک مسلمانان تبدیل کرده است.

وی با تبیین شرایط حاکم بر جهان اسلام اضافه کرد: فشار بر مسلمانان در بحرین، یمن، نیجریه و حمایت غرب از فتنه داعش شرایطی ویژه را رقم می زند و حضور هر چه باشکوه تر مردم در راهپیمایی روز قدس را می طلبد.

دلاوریان با اشاره به  فراهم شدن شرایط برگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آران وبیدگل عنوان کرد: با پیش بینی صورت گرفته راهپیمایی روز جهانی قدس علاوه بر شهر آران و بیدگل در شهرهای ابوزیدآباد، نوش‌آباد، سفیدشهر و همچنین روستاهای شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آران و بیدگل افزود: راهپیمایی روز قدس آران و بیدگل در قالب دو مسیر برگزار شده که مسیر شماره یک از حرم مطهر حضرت هلال بن علی(ع)، خیابان محمد هلال(ع)، خیابان ۱۷ شهریور، خیابان معلم و در نهایت به مصلی نماز جمعه و مسیر شماره دو نیز از آستان مقدس هفت امامزاده(ع)، خیابان ۲۲ بهمن،  میدان امامزاده هاشم(ع)، خیابان سیدالشهداء(ع)، خیابان شهید رجایی به سمت مصلی نماز جمعه آران و بیدگل انجام می شود.

وی با اشاره به گرمای بالای ۴۰ درجه آران و بیدگل تأکید کرد: آب‌پاشی خیابان‌ها و آب‌پاشی همزمان در هنگام راهپیمایی را در دستور کار قرار داده ایم و با مسقف کردن حیاط خارجی مصلی سعی در ایجاد رفاه نسبی برای مردم روزه دار داریم.

دلاوریان زمان شروع حرکت مردم را  ۱۱/۳۰ عنوان و خاطرنشان کرد: از مردم مؤمن و روزه‌دار شهرستان دعوت می شود تا در برگزاری هر چه باشکوه‌تر راهپیمایی روز قدس اهتمام داشته و بدانند که حضور هر مسلمان در این مراسم بزرگ تیری در چشم استکبار جهانی است.

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی