کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » نقدی بر وضعیت بلاتکیف دانشگاه آزاد آران و بیدگل در چهل و ششمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

نقدی بر وضعیت بلاتکیف دانشگاه آزاد آران و بیدگل در چهل و ششمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

شماره چهل و ششم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.

nsl-fr-41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از خطب شکن، شماره چهل و ششم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌‌نامه تصویر برجسته قدرت الله جمالی که در روزگاران قدیم، نقش حاجی فیروز را در ایام نوروز برای مردم آران و بیدگل به تصویر می کشید با تیتر «عموقدرت، حاجی فیروز آران و بیدگل» منتشر شده که مصاحبه ای است خواندنی و تاریخی از حال و هوای روزگاران گذشته و برای اولین بار روایت و منتشر شده است.

یادداشت انتقادی این شماره از نسل فردا با تیتر «مرثیه ای برای دانشگاه آزاد آران و بیدگل» به قلم امیر عموزاده نوشته شده که نقدی است بر وضعیت بلاتکیف این واحد آموزش عالی.

در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل گفت و گویی با رئیس اداره برق شهرستان آران و بیدگل در خصوص زیرساخت های تامین انرژی برق و عملکرد این نهاد منتشر شده است.

در ستون «انتخابات» این ویژه نامه نیز یادداشتی کوتاه در خصوص انتخابات شورای پنجم در آران و بیدگل منتشر شده است.

چهل و ششمین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

دانلودصفحات  ویژه نامه شماره ۴۵ نسل فردا در آران و بیدگل

صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی