کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » آشفته بازار انتخاباتی شورای پنجم در چهل و پنجمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

آشفته بازار انتخاباتی شورای پنجم در چهل و پنجمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

سرمقاله این شماره از نسل فردا با سرخط «آشفته بازار انتخاباتی شورای پنجم» به قلم جعفر عربیان، دبیر این ویژه‌نامه به بررسی فضای سیاسی آران و بیدگل، در ماههای منتهی به پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر پرداخته است.

nsl-fr-41

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از خطب شکن، چهل و پنجمین شماره «نسل فردا» ویژه‌ آران و بیدگل در چهار صفحه در شهرستان آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌نامه تصویر برجسته استاد «بهرام بیضایی» چهره ماندگار سینمای ایران، با تیتر «باید ببینیم برای آران و بیدگل چه می کنیم…» منتشر شده که شرحی است از آخرین حضور و سخنرانی این چهره ماندگار سینمای ایران در زادگاهش آران و بیدگل.

سرمقاله این شماره از نسل فردا با سرخط «آشفته بازار انتخاباتی شورای پنجم» به قلم جعفر عربیان، دبیر این ویژه‌نامه به بررسی فضای سیاسی آران و بیدگل، در ماههای منتهی به پنجمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر پرداخته است.

«باید ببینیم برای آران و بیدگل چه می کنیم…» عنوان گزارشی است که در آن شرح مختصری از زندگی، سوابق و افتخارات استاد بهرام بیضایی، چهره ماندگار سینمای ایران و همچنین گفته های این هنرمند برجسته کشور در آران و بیدگل است که به قلم امیر عموزاده نگارش شده است.

photo_2017-02-07_12-22-46

در این شماره از ویژه‌نامه نسل فردا در آران و بیدگل موضوعات مطرح شده در نشست خبری مهندس ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل با خبرنگاران که حاوی موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی شهرستان آران و بیدگل می باشد منتشر شده است.

در ستون «الو نسل فردا» چهل‌و‌پنجمین ویژه‌نامه نسل فردا در آران و بیدگل، نوشته‌ها، انتقاد‌ها و مطالب کوتاه خوانندگان و مخاطبان نسل فردا به اختصار منتشر شده است.

در ستون «زمزمه‌هایی از شهر» این ویژه‌نامه نیز طبق معمول اخباری ناشنیده و غیر‌رسمی از شهر منتشر شده که بر جذابیت‌های این روزنامه افزوده است.

چهل و پنجمین شماره این ویژه‌نامه در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵ هزار نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشرشده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

دانلودصفحات  ویژه نامه شماره ۴۵ نسل فردا در آران و بیدگل

صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی