کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » «شورای شهر آران و بیدگل؛ آن چه هست و آن چه باید باشد» در چهل و چهارمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

«شورای شهر آران و بیدگل؛ آن چه هست و آن چه باید باشد» در چهل و چهارمین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

چهل و چهارمین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شد.

nsl-fr-41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از آران و بیدگل نیوز، چهل و چهارمین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌‌نامه تصویر برجسته استاد عباس علیجانزاده، مولف کتاب ارزشمند زبان کویر و پیشکار سابق الهیار صالح با تیتر «محترمانه ترین بازداشت تاریخ ایران» منتشر شده که شرحی است از ماجرای بازداشت و زندانی شدن الهیار صالح که برای اولین بار روایت و منتشر شده است.

«شورای شهر آران و بیدگل؛ آن چه هست و آن چه باید باشد» در نسل فردا44 + دانلود

سرمقاله این شماره از نسل فردا با تیتر «شورای شهر آران و بیدگل؛ آن چه هست و ان چه باید باشد» به قلم جعفر عربیان، دبیر این ویژه نامه نوشته شده که نقدی است بر عملکرد و رویه فعالیت های شوراهای شهر آران و بیدگل و ترسیم چشم اندازی برای انتخابات پیش رو.
در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل گفت و گوهایی نیز با سید محمد بنی طبا، مسئول نمایندگی برتر بیمه البرز در سطح شهرستان های کشور و همچنی دکتر حسین حاجی تقی، متخصص ارتوپدی، ستون فقرات و آسیب های ورزشی صورت گرفته و منتشر شده است.
در ستون «الو نسل فردا» چهل و چهارمین ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل، نوشته ها، انتقادها و مطالب کوتاه خوانندگان و مخاطبان نسل فردا به اختصار منتشر شده است.
در ستون “زمزمه هایی از شهر” این ویژه نامه نیز طبق معمول اخباری ناشنیده و غیر رسمی از شهر منتشر شده که بر جذابیت های این روزنامه افزوده است.
چهل و چهارمین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.
ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

دانلودصفحات  ویژه نامه شماره ۴۴ نسل فردا در آران و بیدگل

صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی