کوتاه کننده لینک

خانه » آرشیو » بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملي ايرانيان است.

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملي ايرانيان است.

دکتر ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، در پیامی فرا رسیدن ۵ آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفان و هفته بسیج را تبریک گفت.

020ad2c7-4760-447d-b915-e373d44c92e1_1761

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از آران و بیدگل نیوز، متن پیام به شرح زیر است:

بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملي ايرانيان است
بسمه تعالی

بسیج مدرسة عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند.«امام خمینی(ره)»

در حوادث گوناگون پس از پیروزی انقلاب خصوصا جنگ، نهادها و گروه های فراوانی بودند که با ایثار و خلوص و فداکاری و شهادت طلبی، کشور و انقلاب را بیمه کردند. ولی حقیقتا اگر بخواهیم مصداق کاملی از ایثار و خلوص و فداکاری و عشق به ذات مقدس حق و اسلام را ارائه دهیم، بسیجیان این لشکر مخلص خدا، سزاوارترین آنها بودند که حضرت امام در وصف آن می فرمود: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوات یقین حدیث عشق می دهد.

تشکیل بسیج یقیناً از برکات و الطاف جلیة خداوند تعالی و متاثر از اندیشه بلند حضرت امام(ره) بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.

بسیاری از پیشرفتها و موفقیتهای نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و فرهنگ بسیجی است و تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

امروز این ظرفیت عظیم ملت ایران با تدبیر رهبر معظم انقلاب و با تفکر عاشورایی، مظهر اتحاد و انسجام ملي ايرانيان است و به قدرتی بی نظیر و سرمشق و الگویی برای آزادی خواهان منطقه تبدیل شده است و همانگونه که شاهد هستیم بر هر کشوری این نوای دلنشین طنین انداز شده چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۵ آذر سالروز تاسیس بسیج مستضعفان یه فرمان حضرت امام (ره) و هفته بسیج، این مناسبت بزرگ و تاریخی را به همه بسیجیان سرافراز و دلاور ایران اسلامی بخصوص بسیجیان شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل تبریک گفته و موفقیت همگان را در راستای آرمانهای بلند حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

سید جواد ساداتی نژاد
نماینده مردم شریف شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی

1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی