کوتاه کننده لینک

خانه » نوشته های کوتاه » تبلیغ جالب, صریح و خلاقانه ی یک سازمان محیط زیستی

تبلیغ جالب, صریح و خلاقانه ی یک سازمان محیط زیستی

هر سال سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر در سراسر جهان به خاطر آلودگی هوا و غلظت بالای گرد و غبار در آن، جان خود را از دست می دهند.

photo_2016-11-12_10-46-00

آلودگی هوا هر سال ۶۰ هزار نفر را به کام مرگ می کشد. طبق گزارشات جهانی، هوای آلوده و گرد و غبار سالانه سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر را به کام مرگ می کشد و در ایران نیز به گفته مسوولان مربوطه، در هر ساعت، دو نفر در تهران به علت آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.

به گزارش پایگاه اینترنتی «ولت»، هوا بویژه در آسیا چنان آلوده است که میلیون ها نفر در این منطقه قربانی آن شده و جان خود را از دست می دهند؛ بطور مثال در هند هوا گاهی چنان غبارآلود است که به سختی می توان دست مقابل چشم را دید و در ایران نیز آلودگی هوا در شهری مانند اهواز گاهی به بیش از ۶۰ برابر حد مجاز می رسد.

از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشت که آلودگی هوا در جوامع با جمعیت پیر، بیشتر قربانی می گیرد و جمعیت ایران نیز به سمت پیر شدن پیش می رود.
photo_2016-11-12_10-46-00telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی