کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » «مردی که تنش بوی روزنامه می‌داد» در چهلمین و دومین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

«مردی که تنش بوی روزنامه می‌داد» در چهلمین و دومین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

چهل و سومین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شد.

p-1-

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از خطب شکن، چهل و سومین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌‌نامه تصویر برجسته زنده یاد استاد محمد دهقانی آرانی، روزنامه نگار پیشکسوت کشور با تیتر «مردی که تنش بوی روزنامه می داد» منتشر شده که شرحی است از سوابق مطبوعاتی و زندگی استاد دهقانی به قلم خودش.

p-1

سرمقاله این شماره از نسل فردا با تیتر «نسل فردای آران و بیدگل سه ساله شد» به قلم جعفر عربیان، دبیر این ویژه نامه به بررسی فعالیت های سه ساله نهاد خبری نسل فردا در آران و بیدگل پرداخته است.

در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل گفت و گویی با حسین ذاکری، مسئول باشگاه ورزشی ستارگان هما، قهرمان لیگ امسال دسته یک فوتبال آران و بیدگل در باره حواشی و مسایل مربوط به قهرمانی این تیم در لیگ امسال منتشر شده است.

«انرژی خورشیدی؛ کلیدی برای قفل انرژی الکتریکی در آران و بیدگل» عنوان یادداشتی مطبوعاتی و تحلیل است که به بررسی مشکلات کنونی و آینده در حوزه تامین انرژی الکتریکی آران و بیدگل و پیشنهادهای نگارنده این یادداشت پرداخته در این ویژه نامه پرداخته است.

در ستون «الو نسل فردا» چهل و سومین ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل، نوشته ها، انتقادها و مطالب کوتاه خوانندگان و مخاطبان نسل فردا به اختصار منتشر شده است.

در ستون «زمزمه هایی از شهر» این ویژه نامه نیز طبق معمول اخباری ناشنیده و غیر رسمی از شهر منتشر شده که بر جذابیت های این روزنامه افزوده است.

چهل و سومین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ به دبیری جعفر عربیان در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

دانلود صفحات ویژه نامه شماره ۴۳ نسل فردا در آران و بیدگل

صفحه اول

صفحه دوم

صفحه سوم

صفحه چهارم

telegram

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی