کوتاه کننده لینک

خانه » خبرها » اخبار شهرداری » گواهینامه دوره آموزشی آتش نشان داوطلب صادر شد

گواهینامه دوره آموزشی آتش نشان داوطلب صادر شد

نمرات نهایی آزمون پایانی دوره آموزشی آتش نشان داوطلب به همراه گواهینامه دوره صادر شد.

آتش نشان داوطلب

نمرات نهایی آزمون پایانی دوره آموزشی آتش نشان داوطلب به همراه گواهینامه دوره صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل، دوره آموزشی آتش نشان داوطلب از تاریخ بیست و هفت شهریور ۹۵ تا هفتم مهر (روز آتش نشان و ایمنی) در محل مدرسه شهروند شهرداری آران و بیدگل با حضور بیش از ۸۰ داوطلب برگزار شد.

حسن ستاری شهردار آران و بیدگل گفت: طرح آموزش نیروهای داوطلب آتش‌نشان  از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم مدیریت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آران و بیدگل به شمار می‌رود زیرا این نیروهای آموزش دیده در مواقع لازم می‌توانند به عنوان مکمل امدادرسانی و نجات‌دهنده جان و مال مردم در حوادث گوناگون و نیز دستیابی به سطح بالاتر ایمنی شهری جایگاه و نقش ویژه‌ای داشته باشند.

وی بیان داشت: مطابق استانداردهای جهانی به ازای هر ۱۰۰۰ نفر جمعیت شهری یک نفر نیروی داوطلب آتش نشان لازم است؛ با توجه به اینکه مطابق سرشماری سال ۱۳۹۰، جمعیت شهر آران و بیدگل ۶۰۲۹۰ نفر می‌باشد، نیاز به حداقل ۶۰ نیروی داوطلب آتش‌نشان داریم. در این دوره آموزشی تعداد ۵۲ نفر داوطلب در آزمون پایانی دوره آموزشی حد نصاب لازم را کسب نمودند. شهردار آران و بیدگل افزود: افراد شرکت‌کننده در دوره آمو

زشی داوطلب آتش‌نشان باید پس از اخذ گواهینامه مربوطه، ارتباط و همکاری با آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری را حفظ کنند تا پس از مدت یک سال به عنوان آتش‌نشان داوطلب شناخته شده و پس از آن نیز در صورت استمرار و مشارکت در عملیات به عنوان آتش‌نشان داوطلب فعال شناخته شوند.
ضمن آرزوی موفقیت برای شما داوطلبان عزیز، برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید.

 

آتش نشان داوطلب

 

telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی