کوتاه کننده لینک

خانه » ویژه نامه » «بیم ها و امیدهای صنعت فرش آران و بیدگل» در چهلمین و دومین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

«بیم ها و امیدهای صنعت فرش آران و بیدگل» در چهلمین و دومین شماره ویژه‌نامه نسل فردای آران و بیدگل+ دانلود

تازه ترین شماره ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل با نگاهی به زندگی شماری از علمای شهرستان و وضعیت صنعت فرش ماشینی آران و بیدگل منتشر شد.

photo_2016-10-03_10-15-48

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری آران و بیدگل به نقل از خطب شکن، چهل و دومین شماره ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌‌نامه تصویری از یک شرکت فرش ماشینی با تیتر برجسته «بیم ها و امیدهای صنعت فرش آران و بیدگل» منتشر شده که گزارشی است انتقادی از بی توجهی به موضوع برندسازی صنعت فرش ماشینی آران و بیدگل و افق ها چالش های پیش روی این صنعت.photo_2016-10-03_10-16-22در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل در قالب پرونده ای ویژه، زندگی نامه و سلوک رفتاری پنج عالم دینی معاصر آران و بیدگل با همکاری موسسه فرهنگی پژوهشی یاران خورشید و به قلم محققان این موسسه منتشر شده است.

«صالح وحدت بیدگلی؛ شاعر آزادی» عنوان مطبی دیگری است که به بررسی ابعاد فکری و هنری این شاعر برجسته معاصر آران و بیدگلی در این ویژه نامه پرداخته است.

در چهل و دومین ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل، ستون ویژه ای با عنوان «الو نسل فردا» اضافه شده است که در آن نوشته ها و مطالب کوتاه خوانندگان و مخاطبان نسل فردا به اختصار منتشر می شود.

در ستون “زمزمه هایی از شهر” این ویژه نامه نیز طبق معمول اخباری ناشنیده و غیر رسمی از شهر منتشر شده که بر جذابیت های این روزنامه افزوده است.

چهل و دومین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ به دبیری جعفر عربیان در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

دانلود صفحات ویژه نامه شماره ۴۲ نسل فردا در آران و بیدگل

telegram

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

نظر سنجی