کوتاه کننده لینک

آرشیو

رحلت پیامبر رحمت(ص) و شهادت امام حسن و امام رضا(ع) بر عموم مسلمانان تسلیت باد.

download

فرارسیدن ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان تسلیت باد.

ادامه نوشته »

۱۴ مهر ماه روز دامپزشکی بر تمام دامپزشکان, دانشجویان و تلاشگران این عرصه مبارک باد.

hhe2585-veterinary-day

دامپزشكی صرفا به معنای درمان یك بیماری در دام نیست، بلکه این رشته نقش موثری در بهداشت عمومی و ارتقای سلامت جامعه دارد و با فقدان دامپزشكی، بدون شك بخشی از سلامت جامعه به خطر خواهد افتاد.

ادامه نوشته »

روز تکریم خانواده و بازنشستگان مبارک باد.

976

خانواده به عنوان کوچک‌ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده‌ها بروز پیدا می‌کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آنها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌کند.

ادامه نوشته »

روز جهانی گردشگری مبارک.

100558036236193363502102929719815137

سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد سالانه از سال ۱۹۸۰، روز ۲۷ سپتامبر را به عنوان روز جهانی گردشگری جشن می‌گیرد. اساسنامه این روز در تاریخ ۲۷ سپتامبر(مصادف با ششم مهر ماه) سال ۱۹۷۰ به تصویب سازمان جهانی گردشگری رسید. انتخاب و تصویب این روز نقطه عطفی در گردشگری جهانی محسوب می‌شود.

ادامه نوشته »

ولادت امام هادی(ع)، امام دهم شیعیان مبارک باد.

میلاد فرخنده دهمین طلایه‌د‌ار پاکى و هدایت و قله بلند فضیلت، امام على‏ النقى (ع) را به ملت خداجو و آزاده ایران تبریک و تهنیت می‌گوییم. میلاد فرخنده دهمین طلایه‌د‌ار پاکى و هدایت و قله بلند فضیلت، امام على‏ النقى (ع) را به ملت خداجو و آزاده ایران تبریک و تهنیت می‌گوییم.

ادامه نوشته »

روز ملی سینما

cinema

سینما جدیدترین شاخه هنر، معروف به هنر هفتم است که امروزه یکی از عمومی‌ترین و محبوب‌ترین تولیدات هنری را ارائه می‌کند.

ادامه نوشته »

فرا رسیدن سالروز شهادت مظلومانه جوان ترین شمع هدایت و نهمین بهر کرامت بر شما مسلمین جهان تسلیت باد.

146809_a8V1e2xV

امام نهم شیعیان حضرت جواد (علیه السلام) در سال 195هجری در مدینه ولادت یافت . نام آن بزرگوار محمد و معروف به جواد و تقی است . القاب دیگری مانند رضی و متقی نیز داشته ولی تقی از همه معروفتر است.

ادامه نوشته »
نظر سنجی