کوتاه کننده لینک

آرشیو

۲۶ مرداد ماه، سالروز ورود آزادگان قهرمان به کشور عزیزمان ایران گرامی باد .

1471322818_photo_2016-08-16_08-28-44

‍ ۲۶ مرداد ماه، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم اللّه دیگری متولّد شد. ثانیه های انتظار به کندی می گذشت. شهر به استقبال پرنده های مهاجر آمده بود که در سال های سخت هجران از وطن، بال ...

ادامه نوشته »

روز خبرنگار روز پاسداشت منادیان حقیقت گو برای حفظ آرمان های مقدس ملت است.

ThumbnailImage (3)

وزیر کشور با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار تاکید کرد: روز خبرنگار به برکت خون شهید صارمی روز پاسداشت منادیان حقیقت گو برای حفظ آرمان های مقدس ملتی است که قدر تلاش فرزندان صدیق خود را در این عرصه خطیر می داند و به آن افتخار می کند.

ادامه نوشته »

سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی گرامی باد.

7_5

روز سوم خرداد ماه، سالگرد حماسه آزادی و فتح خرمشهر پس از بیش از یک سال و نیم اشغال آن به دست بعثیان است. فتح خرمشهر، موجب برانگیختگی احساسات و عواطف پاک ملت ایران شد و هم دلی و وحدت را میان اقشار ملت پدید آورد.

ادامه نوشته »

رحلت پیامبر رحمت(ص) و شهادت امام حسن و امام رضا(ع) بر عموم مسلمانان تسلیت باد.

download

فرارسیدن ایام سالگرد وفات حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر، امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه هشتمین پیشوای معصوم، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان تسلیت باد.

ادامه نوشته »

۱۴ مهر ماه روز دامپزشکی بر تمام دامپزشکان, دانشجویان و تلاشگران این عرصه مبارک باد.

hhe2585-veterinary-day

دامپزشكی صرفا به معنای درمان یك بیماری در دام نیست، بلکه این رشته نقش موثری در بهداشت عمومی و ارتقای سلامت جامعه دارد و با فقدان دامپزشكی، بدون شك بخشی از سلامت جامعه به خطر خواهد افتاد.

ادامه نوشته »

روز تکریم خانواده و بازنشستگان مبارک باد.

976

خانواده به عنوان کوچک‌ترین نهاد اجتماعی، آسیب پذیرترین گروه در برابر آسیب‌های اجتماعی است به طوری که اکثر مشکلات و آسیب‌ها ابتدا در خانواده‌ها بروز پیدا می‌کند و در صورت عدم پیشگیری و برخورد ناصحیح با آنها، به درون جامعه نیز رسوخ می‌کند.

ادامه نوشته »

روز جهانی گردشگری مبارک.

100558036236193363502102929719815137

سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد سالانه از سال ۱۹۸۰، روز ۲۷ سپتامبر را به عنوان روز جهانی گردشگری جشن می‌گیرد. اساسنامه این روز در تاریخ ۲۷ سپتامبر(مصادف با ششم مهر ماه) سال ۱۹۷۰ به تصویب سازمان جهانی گردشگری رسید. انتخاب و تصویب این روز نقطه عطفی در گردشگری جهانی محسوب می‌شود.

ادامه نوشته »
نظر سنجی